Kdo jsme?

Kardiolog, letecký inženýr, bankéřka, učitelka na gymnáziu, ředitelka muzea, zástupce šéfa opery, servisní koordinátor, zdravotní sestřička... Osm profesí, čtyři zpěvuchtivé dámy, čtyři hraví pánové a jedna společná vášeň - hudba. Tato sestava se postará o to, aby Vaše srdce i nohy neodešly netknuté.

Co hrajeme?

V našem repertoáru uslyšíte české i zahraniční srdcovky od swingu 30. let až po soudobý pop. Nečekejte revival, ale originální podání s velkou varietou barev i vokalíz. Jsme zkrátka hravá kapela, která si po svém dává i hity kapel Metallica, The Rolling Stones, The Beatles, muzikálových evergreenů Pomády, Rebelů či Šakalích let nebo ikonických interpretů V&W, Marty Kubišové, Norah Jones. A to je jen malá ochutnávka.

Pro koho?

Rádi zahrajeme na svatbě, firemní akci, plese, zábavě, dobročinné akci, hudebním festivalu, narozeninách... Stejně tak třeba jen jemný hudební podkres k dobrému jídlu a pití.

V jaké sestavě nás můžete slyšet?

Kytara, klávesy, kontrabas, bicí, případně saxofon a jako zpěvuchtivé dámy Blanka, Vlasta, Lucie a Marcela.

Jsme schopni zahrát v různých obměnách naší sestavy. Pro posluchače, kteří dávají přednost jazzu a swingu, může nabídnout tklivý zážitek "Dívka k rytmu zrozená" - Blanka Křížová spolu s komorní sestavou hravých pánů.

Máte zájem?

Vaše spokojenost je pro nás prioritou. O tom, jaké jsou Vaše představy, se domluvíte s naším kapelníkem - navštivte rubriku KONTAKT